Miresevini ne Hotel Arvi

Hotel Barcelona

Hotel Arvi, 9 kate i lartë, ndodhet në zonën më piktoreske të qytetit të Durrësit, me panoramë mbresëlënëse në secilën nga dhomat.
Hoteli është shumë pranë Portit, ne shetitoren Taulantia.

Fundjave ne Hotel Arvi

Hotel Barcelona

Doni te kalini nje fundjave ne Durres? Ne Hotel Arvi do ishte fundjava juaj ideale.

Pozicioni dhe kushtet e hotelit bejne qe te jemi zgjidhja e duhur per ju

Zbulo detajet e ofertes...

Contact Info


L.1 Rr. Taulantia. 2000 Durres, Albania 
TEL. +355 686047177
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; www.hotelarvi.com

Sherbime te tjera

  • Oferta
  • Free Wi-Fi hotspot.
  • Credit Card Payments
  • Airport transfer

Tripadvisor