Suita

Hotel ARVI, një nga adresat më të njohura në Durrës, mbart elegancë dhe dinjitet duke ju ofruar komoditet dhe shërbime cilësore.
Për biznesmenët që udhëtojnë dhe për pushuesit që dinë të zgjedhin dhe të shijojnë, Hotel ARVI ju ofron të zgjidhni një nga suitat luksoze.

Suitat e hotelit: - Ambjent ndenjeje, Lidhje e shpejtë interneti, Ballkon panoramik, Tavolinë pune, Banjo e madhe me dush dhe Vaskë me Hidromasazh.
Zgjedhja ideale për të gjithë ata që pëlqejnë të ndjehen të ledhatuar.

Kjo është dhoma ku ju bëheni Zot i dëshirave tuaja.

Book with Booking.com

Foto Galeri

Secure Payments

Contact Info


L.1 Rr. Taulantia. 2000 Durres, Albania 
TEL. +355 686047177
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; www.hotelarvi.com

Sherbime te tjera

  • Oferta
  • Free Wi-Fi hotspot.
  • Credit Card Payments
  • Airport transfer

Tripadvisor