Dhoma dyshe

Dhomat Dyshe janë të pajisura me dy krevate teke. Janë dhoma të mëdha, moderne dhe shumë të rehatshme.
Një dhomë dyshe tek Hotel ARVI është e pajisur me të gjithë aksesorët e nevojshëm për t’i siguaruar komoditet miqëve të saj.

Disa nga shërbimet e disponueshme janë: Televizor LCD regjistruar me të gjitha kanalet, Tavolinë pune, Ajër të kondicionuar, Mini bar, Banjo, Dush dhe Tharëse flokesh.

Kjo dhomë është shumë e bollshme dhe me shumë hapësirë, gjë që ju ofron mundësinë për të shtuar një krevat tjetër.

Book with Booking.com

Foto Galeri

Secure Payments

Contact Info


L.1 Rr. Taulantia. 2000 Durres, Albania 
TEL. +355 686047177
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; www.hotelarvi.com

Sherbime te tjera

  • Oferta
  • Free Wi-Fi hotspot.
  • Credit Card Payments
  • Airport transfer

Tripadvisor