Dhoma cift

Të gjitha dhomat janë të mobiluara mirë, të kompozuara sipas standardeve klasike dhe të pajisura me të gjitha lehtësirat e mundshme për të siguruar një qëndrim sa më komod për miqtë e hotelit.

Dhomat Dopio janë të pajisura me Ajër të kondicionuar, Televizor me satelit, Mini bar, Telefon me dalje direkte dhe linjë ndërkombëtare, Linjë e shpejtë interneti, Banjo me dush, Tharëse flokësh.

Gjumë të ëmbël!

Book with Booking.com

Foto Galeri

Secure Payments

Contact Info


L.1 Rr. Taulantia. 2000 Durres, Albania 
TEL. +355 686047177
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; www.hotelarvi.com

Sherbime te tjera

  • Oferta
  • Free Wi-Fi hotspot.
  • Credit Card Payments
  • Airport transfer

Tripadvisor